Evden Eve

Evden eve nakliyat gibi zorlukla dolu bir işin başarı ile gerçekleşebilmesi için temelde iyi bir iş sıralaması, planlama gerekmektedir. Bu iş sıralamasının işinde iyi konusunda uzman ve sorumluluğu üstlenen bir ekip amiri idaresinde yönlendirilmesi gerekmektedir.

Sizinle ön expertiz görüşmesine gelecek kişi aynı zamanda ekip amiri olacaktır. Ekip amiri size ön görüşme sırasında verdiği hizmet taahhütleri yapılan sözleşmeye bağlı kalarak gerçekleştirecek kişi olacaktır.

Eğer paketlenmesi gereken eşyanız çoksa, bir gün önceden iki eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yapılır. Ambalaj malzemeleri olarakta “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar.

Müşteri ile KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT araasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT‘ın bir formen’inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT bunuda düşünerek Güneş Sigorta A.Ş. ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT ile değil direkt olarak Güneş Sigorta A.Ş. ile muhataptır.

Biz KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT ailesi olarak tek temennimizin eşyalarınızı bize teşıtmanızdır. Eşyalarınızı bize teşıtın ki diğer müşterilerimizin yaşadığı keyfi sizde yaşayın.

Kartal’ımızı Tanıyalım

Kartal, İstanbul'un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası'nın güney batısında yer alan, 2008 sayımına göre 501,209 (TÜİK) ve mücavir alanıyla birlikle 48.000 m² yüzölçümü olan bir ilçedir. Kartal ilçesi, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrilidir. İstanbul'un en yüksek yeri Aydos Dağı ve İstanbul'un Balkonu diye adlandırılan Yakacık Tepesi Kartal'dadır

Sayfalar

Tweets

Son Yazılar