Kartal Nakliyat

Posted Posted by admin in Genel     Comments No comments
Mar
14

Kartal evden eve nakliyat semti için yıllardır hizmet veren firmamız kaliteyi ayaklarınıza karda getirmeye ve sizlere en özel hizmetleri sunmaya devam ediyor. Dürüst ve güvenilir çalışmalarımız ve profesyonel ekibimiz ile taşınmanıza yardımcı oluyor ve bu sektörde fark yaratıyoruz. Kartal evden eve nakliyat olarak neler yapıyor, ya da sizlere ne gibi hizmetler sunuyoruz dilerseniz bunlara göz atalım:

  • Taşınma konusunda modern hizmetler sunuyor ve teknolojiyi de arkamıza alarak yolumuza devam ediyoruz. Adres taleplerinizi ilettikten kısa bir süre sonra size ulaşıyoruz. Bu işi yıllardır yapan deneyim sahibim çalışma arkadaşlarımız gerekli kontrolleri yapıyor ve taşınacak ürünlerinizi kategoriler halinde ayırıyor. Kaç kişilik ekip gerektiği ve eşyaların nasıl taşınması gerektiği konusundaki çalışmalar sona erdikten sonra asıl çalışmalar başlıyor ve ekiplerimiz harekete geçiyor.

Post comment

Kartal’ımızı Tanıyalım

Kartal, İstanbul'un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası'nın güney batısında yer alan, 2008 sayımına göre 501,209 (TÜİK) ve mücavir alanıyla birlikle 48.000 m² yüzölçümü olan bir ilçedir. Kartal ilçesi, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrilidir. İstanbul'un en yüksek yeri Aydos Dağı ve İstanbul'un Balkonu diye adlandırılan Yakacık Tepesi Kartal'dadır

Sayfalar

Tweets

Son Yazılar